935

Justin Bieber îşi face planuri de căsătorie! Replica Selenei Gomez este UMILITOARE

In timp ce toată lumea vorbeşte despre căsătoria lor, ea spune că nu a luat niciodată această relaţie în serios. Este vorba despre cuplul Justin Bieber (18 ani) şi Selena Gomez (19 ani).
 
La doar cîteva săptămîni după ce rapperul,  DJ-ul şi producătorul Timbaland a declarat în presă că a fost invitat la nunta celor doi , Selena face dezvăluiri total inverse.
 
Vedeta a recunoascut faptul că pe primul plan pune cariera, iar viața personală nu o ia în serios. Cît despre relaţia cu Justin Bieber este, după cum ea însăși spune, o distracție.
 
Sunt o norocoasă. Totul este amuzant. Am douăzeci de ani. Nu iau viața personală în serios. Am prieteni buni și un grup de oameni pe care îi iubesc. Cred că restul va veni de la sine. Nunta și altele de genul ăsta se vor întîmpla în momentul în care voi fi împlinită din toate punctele de vedere“, a declarat Selena Gomez, care recunoaște că nici măcar nu s-a gîndit să se mute din casa părinților ei, se arată într-un articol scris de click.ro
 
Urmariri link-ul pentru Foto:
http://www.arch.actualitati.md/md/md-justin-bieber-isi-face-planuri-de-casatorie-replica-selenei-gomez-este-umilitoare/
0