934

Реальная тема!

http://www.moldova.net/archive/index.php/t-966.html=) это СТОИТ прочитать!"hea...shi sa fac la asa concert, sa dorm ?nee...o sa shiy mesnaya rubka...tsika-tsika tsika-tsikatsika-tsikatsika-tsikatsika-tsika""Am fost la repetitzii la Chordewa shy... rupe nna...da tobosharu.... vashe.... m-o fakut s dau din koada...tari klassnyi om...el blin syngur akasa s-o ynvatzat s kynte la tobe..i to... el exersa pi nishte ryzynshi... vreun an o shest akasa...shy dupa asta deam 3 o fakut praktika pe tobe adevarate...shy nish amu nu are tobele lui...leali4ika :crazy:""Butch..... asta-i Buchers.? ca eu nu ma vrubesc........""Si azi si ieri.. si alaltaieri...... toata ziua am ascultat Offertorium.. in CD_player...:)tare kruta.. sa mergi pe strada... si sa asculti asha muzica.. tare kruta!""ap s'li dzyshi ca-s gandashi! asha ciotka o cantat! super! numa ca ynaintea lor o cantat Shadow's Dreams Symphony - iaca asta o fost rahat cu perje! unu: versurile erau yn rusa shy tare nu se potriveau la stilu ista de muzon.. doi: muzonu tot de-a pula, nika ritm acolo... caroce tufta polnaia... da iaca offertorium bravo baietzi(4) shi fete(3) dac nu ma greshesc...de-aghe az am observat ca ei n-au bass... numa la prima piesa az o ieshit o ciuviha cu bassu...."и т.д. в том же духе)
0