1612

Filat l-a ucis pe presedintele Federatiei moldovenesti de tenis in 2010.

  subj.
Filat l-a ucis pe presedintele Federatiei moldovenesti de tenis in 2010.
Avem dovezi.
Sper ca n-o stergeti tema.
Cand Godea a iesit din partidul lui Filat (PLDM), iar Filat l-a ucis ca sa-l impuna sa iasa din politica caci pres. feder. moldov. de tenis il finanta pe Godea. Godea a iesit din politica si n-a mai candidat niciodata ca independent. In felul asta Filat s-a razbunat pentru "tradarea" lui Godea. Spera sa dea vina pe comunisti&Tkaciuk&co. Eu tot am crezut la inceput ca Tkaciuk l-a ucis.
nu Tkaciuk l-a ucis pe presedintele Federatiei moldovenesti de tenis, dar Filat.
Tkaciuk l-a ucis pe directorul Basarab-Vin la inceputul lui 2010 langa monumentul Afganilor (si prin asta printre altele spera sa dea vina pe puterea actuala PL, PLDM AMN si PD. I-a reusit caci oamenii credeau ca s-au intors anii '90 , criminalitatea si mafia. 
Acuma nu ma mai tem nici de Filat nici de Tkaciuk, n-am de ales. Un drac de-a lui Tkaciuk a aruncat grenada in PMAN in toamna lui 2009 si a calicit cativa copchii.
Trimiteti mesajul asta la politie si la SIS sa-l cerceteze pe Filat si Tkaciuk.
PLDM va avea 0 mandate la alegerile din 2014 iar comunistii vor avea 7 mandate: 1.Tkaciuk, 2.Resetnicov,3.Starash.4.Voronin,5.Pentrenco, 6. Munteanu si 7. Pavel Grigorciuc (P.Grigorciuk e alt drac, creatie de a lui Tkaciuk sange din sangele lui Tkaciuk -> grenada.md). Toti acesti 7 draci de la PCRM + Filat, Leanca si Calin Vieru vor ajunge in iad. Calin Vieru e un drac care stia ca Tkaciuk si shesteorca lui Tkaciuk ->Rosca (numele de familie a lui Iuda e Rosca care l-a vandut pe Iisus), Calin Vieru stia ca Rosca si Tkaciuk l-au ucis pe Grigore Vieru in ianuarie 2009 dar n-a zis nimica. Tat-so era impotriva ca C.Vieru sa intre in politica dar acesta s-a vandut pentru bani si putere si practic si-a omorat pe tatal sau impreuna cu Rosca si Tkaciuk. Acesti 10 draci vor ajunge in iad (ii trimit cu maina mea) si Grigore Vieru plange acuma in rai ca voi fi nevoit sa-l ucid si sa-l bag in iad pe fiu-sau.
Tineti minte: la alegerile din toamna lui 2014 vor intra 3 partide democrate in parlament: PL, Partidul Liberal Reformator si PD-ul. Iar comunistii vor avea 7 mandate (in 2018 comunistii vor avea 0 mandate si-i voi baga pe ultimii draci rtamasi in viata in iad). In PD am incredere caci consilierul lui Lupu e Oazu Nantoi -> bun prieten de-al meu. Mi-e ca un tata dar el de fapt e feciorul meu (Oazic).
Ne mai vedem. Nu stergeti acest mesaj dar trimiteti aceasta informatie la politie si la SIS. Totul se va adeveri asa cum am prezis eu, psihoistoricul, parapsihologul si telepatul vostru Radu Moldovan. In 2008 am prezis ca in parlament vor intra PL, PLDM, AMD si PD si totul s-a adeverit, au facut o alianta si in toamna 2013 va fi semnat acordul de la Vilnius. Acuma parintii mei sunt in pericol pentru ca v-am trimis acest mesaj dar Ghimpu, Chirtoaca si Ilascu imi protejeaza familia. Iar in 2020 Chirtoaca va devni presedintele RM; iar in 2030 Romania se uneste cu Moldova cu capitala la Iasi. Asa vrea Dumnezeu.
0