939

Declaraţia şocantă a unui star homosexual: ”Nu folosesc Twitter-ul pentru că ajung la închisoare”

Este unul dintre cei mai cunoscuți cîntăreți din lumea întreagă, piesele lui sunt hituri, dar nu toată lumea este de acord cu orientarea lui sexuală. Tocmai din acest motiv Elton John susține că nu-și va face niciodată cont pe site-urile de socializare, pentru că este convins că va ajunge la închisoare din cauza gurii lui mari, relatează libertatea.ro
 
“Mi-aș termina cariera și aș ajunge la închisoare în cîteva zile. În niciun caz, cu gura mea mare, nici gând. Ăsta chiar ar fi sfârșitul carierei mele”, spune Elton John care este căsătorit cu David Furnish și au împreună un băiețel de doi ani.
 
John spune că un alt motiv incredibil pentru care starul nu folosește rețelele de socializare este că nu știe cum.
 
“Sunt pe dinafară cu tehnologia. Nu am telefon și nici computer. Scriu totul pe hîrtie, fac parte dintr-o altă eră. Accept schimbarea și știu că asta înseamnă viitorul, dar eu nu știu cum să o fac”, a mai spus cîntărețul în vîrstă de 65 de ani.
 
http://www.arch.actualitati.md/md/md-declaratia-socanta-a-unui-star-homosexual-nu-folosesc-twitter-ul-pentru-ca-ajung-la-inchisoare/
0