6499

Atentie !!! ORPHEUS - sala de banchete si nunti sunt escroci

Salut la toti, vreau sa-mi expun parerea despre acest local ca sa nu mai pateasca nimeni ce am patit noi.
Pe data de 25 februarie 2011 am facut nunta in acest local.
In toata perioada comunicarii cu sheful localului "ORPHEUS" se comporta cu noi foarte frumos,
el nea promis urmatoarele:
1. sa ne dee bonus: ciai+cafea+dulciuri. - in realitate cind nunta sa inceput bonusul promis inca nici nu era cumparat, a trebuit sa ma duc la manager sa ridic aceasta intrebare, macar bine ca timp de jumate de ora totul a fost adus.
2. nea promis ca barul in timpul nuntii nu va lucra (caci sala e in dos la bar si toti oaspetii trec prin bar)- de promisiune nu sa tinut, toata seara a lucrat si a primit clienti.
3. nea promis ca localul va fi incalzit din timp - conditionerele si incalzitoare stateau doar de forma pina cind nu am facut galagie, jumate de nunta am stat in frig, bine ca oaspetii au fost intelegatori.
4. nea promis ca vom fi foarte multumiti de mincare ca la dinshii fac 1.5kg mincare pe cap de om,
ne ziceau nimeni in orash la asa pret nu fac asa multa mincare, nea aratat si poze cu masa lor plina cu bucate. - cind am venit in seara nuntii am ramas trasnit, nici 500game pe cap de om, la ultima cumatrie care am fost era mai multa mincare.
5. nea promis la inceputul nuntii ca va fi si el, - nu a venit si nici la tel, nu raspundea.
Forate multi oameni au fost nemultumiti de acest local, insa din pacate am aflat prea tirziu.
Nu va sfatui sa aveti de afacere cu "ORPHEUS".
2