908

O fata inalta peste 180 cm? Click aici!!!

Am tot stat sa ma gindesc daca sa scriu sau nu, dar pina la urma m-am hotarit. Caut o relatie pe termen lung ( da, relatie pe termen lung inseamna si casatorie, desi nu imediat ). Ce vreau sa spun acum e asa - sunt un baiat fain si n-am fost casatorit niciodata. Sunt inalt de 183 cm si sunt brunet cu ochi verzi. Am 34 de ani. Citesc carti ( mai mult de una pe an ), ascult muzica ( gusturi diverse, nu manele ), dau jos filme si ma uit la ele. Stiu sa gatesc citeva feluri de mincare daca e nevoie, pot sa port o conversatie cu un bucatar de la un mare restaurant, cu un practicant de karate, cu un alpinist sau cu un scriitor. Sunt o persoana curioasa si pot sa ascult toata noaptea pe cineva povestind, fara sa-l intrerup decit ca sa-i pun mai multe intrebari. NU CAUT INTELECTUALA!Nu cred in povestea ca unii sunt mai intelectuali decit altii. Daca esti "intelectuala" e bine, dar daca nu esti, e la fel de bine. Eu am pierdut 7 ani dupa liceu ca sa demonstrez altora ca pot sa fiu un golan cu carte. Nu e nevoie sa fim puternici separat, ci e nevoie sa fim puternici IMPREUNA.Fizic am spus deja, imi plac femeile inalte. 180 e ok, 185 e ok, 188 e ok.Sunt constient ca sunt mici sanse sa fie citit anuntul asta direct. Dar poate ca aveti o prietena care e asa de inalta. Si de ce nu i-ati trimite anuntul asta, nu aveti nimic de pierdut, poate chiar sa faceti un bine cuiva.
0