705

Doi hacheti!!!

Serii: Jora, la mine sau codofocat toate photo Serii: sau facut verzi Jora: adica? Jora: ia ibu Jora: cum? Serii: pe urma eu am formatat compul Jora: shi? Serii: acolo o galocika Serii: si acum nu pot intra in ele, spune acces denied Jora: mdea... shota nu intseleg de ce... Jora: unde ai pus tu galochka? Serii: galocika cineva o pus, si ele toate se codau Serii: hz, nu mai tin minte Jora: iati shi huinia... Serii: mdea Jora: mai multe informatii tre... Jora: ian aminteshtets...shi tsii minte Serii: insasi file sa facut verde Serii: chiar shi word, nu deschide doc file Jora: antivirus ai? Serii: da Jora: care? Serii: NOD32 Jora: Jora: mdea... Jora: fai update Serii: ce e? Serii: el singur face postoeano Jora: stai pe winxp? Serii: da Serii: NTFS Jora: oki Jora: fotshile nu se deschid...da Jora: imaginea e verde sau fishierul? Serii: nu, deloc, nici muzonul, nici doc Serii: nimic din papca ceea veche Serii : cind am formatat compul eu am schimbat userul Jora: in rest lucreaza? Jora: nu conteaza. Serii: dar acelea erau codate de alt user Serii: da Serii: restul lucreaza Jora: oki Jora: vad cu ce te pot ajuta... -------------------- Dupa asta Jora ma intrebat de ce i sa intimplat asa lui Serii :D
0