773

cenzura pe Filosofie

asta scos din ICQ:Dudla: sunt onlinehg.nelu: 'k... so care's criteriileDudla: incalci normele elementare de eticahg.nelu: adica... care's atunci normeleDudla: in primul rand buna cuviintahg.nelu: etica care o stiu eu permite asa cevaDudla: daca etica tie iti permitea prea multe, inseamna ca iti lipsesc sapte ani de acasahg.nelu: "buna cuviinta" explica te rogDudla: in primul rand e vorba de ofense aduse altor membrihg.nelu: adica daca cineva ma ofenseaza pe mine nu eu ar trebui sa ma ocup de asta da moderatoruhg.nelu: asta ai vrut sa spuiDudla: pe cine te-a ofensat am cenzurat deasemeniDudla: eu urmaresc sa fie ordine la mine in temahg.nelu: da vad ca nu te_ai prins... eu altceva am vrut sa spunhg.nelu: 1. cine esti tu sa decizi daca ma simt eu ofensat sau nuDudla: a, tu nu te socoti ofensat?Dudla: atunci scot cenzura de pe ceilaltihg.nelu: 2. eu cred ca is in stare sa ma singur grija de mine, sa ma aparDudla: dar referitor la altii, mi s-a raportat ca i-ai ofensatDudla: referitor la 2. fa asta in alta parte, inafara forumuluiDudla: la mine eu iubesc ordinehg.nelu: asta'i problema lor nu a ta prostule... intelege odataDudla: dute-n *** dobitoculehg.nelu: nu uita in primul rand forum.md este ONGhg.nelu: si sunt norme in RM care reglementeaza cenzura... asta inseamna ca tu fiind pus acolo trebuie sa le cunostiP.S. asta fiind cenzurat de cateva orisi ti_am spus parca sa suni la CNA sa vezi si asta cenzura in RM... si nu crede ca daca esti moderator poti sa faci deja asta... pentru ca acei de la Simpals nici ei nu au idee de cenzura... nu stiiau ce cuvant sa puna pentru asta... adica cand un tampit de moderator se crede ofensat doar pentru ca cineva ii arata cat de prost este... sau la o bere s'o facut o curva si ii asculta pe altii care il roaga ca sa'i scoata din acelasi cacatP.P.S si inca multe altele
0