722

Reguli NOI

Daca tot s-a schimbat moderu,shi el e spamer,asta nu inseamna ca nu vor cenzuri....Conducandu-ma dupa cele ale lui caliogstro dar impunindu-mi shi parerea mea ca moder nou vreau sa pun unele puncte,pe care ash dori sa le urmam....1. Se va cenzura:a)Spamul de tipul "."b)Spamul de tipul "adasdasd"d)Spamul fara sens.e)Cuvintele necenzurate,injuraturile indiferent de intentsia sau esentsa mesajuluif)Temele ce aduc la spam sau la flood.f1.Teme de actsiune, cum ar fi haidetsi la o bere,sau jucam boules vor fi cenzurate dupa expirareaq timpului de intilnire.f2.Teme in adresa moderului,care nu au nimik in comun cu Filosofia vor fi cenzurate pe loc.f3.Teme fara sens,sau care jignesc vre-un "Filosof" vor fi cenzurate fara discutsii.2.Nu se va cenzuraa)Floodul din Cit e ora la voi?{ca fiind o tema antispam,adica de curatsare a filosofiei,pt a nu uimprashtia spamul pe intreaga temab)Injuraturele care au defapt mai multe stelutse decit literec)Fleimul care se abate putsin de la tema,dar care nu va depashi de max 6 replici.Aici nu ma opresc,vor aparea shi skimbari...Daca nu suntetsi deacord cu vre-o unul din punctele mele scrietsimi in carte,nu voi face o tema aparte pt asta.27 mai 9:44 vavik
0