963

Champions League

Asha cum alte book-forumuri in MD (dupa cite shtiu) nu-s , ash vre sa camentez nishte meciuri din Champ League di saptamina asta.Loco - InterInter in ultimu timp scapa prea mult (acasa di la Milan 3, di la Breshia 2), toesti in ultimile 2 meciuri 5 goluri !!!Cam mult pentru o echipa de Champ League ? Shini o shtie poati are probleme mlea , sau si gateshti di Champ League:)Din ultimile 2 meciuri no cishtigat nish unu, cam ii timpu ci vseotaki ii echipa italiana shi nu cicat di kine.Fara probleme punem INTER (la bookmekerii moldoveni ii cam 1,8-1,9 {nu cred ca la BOOKMEKER sa shie mei mic}), da daca cu nervii stam rau da cu banii ghini un X2 ii la locu lui (cam 1,15-1,2) Lion - BavariaBavaria ii favorita shi cred ci no sa piarda , dar nish Lion nui kazeol atpushenia si eie toti puncti di la dinsa. Vseotaki kak nikak jioaka acasa, da asta la frantzuji ii avantaj mari !!! O egalitate ii bunavenita la amindoua (dicit o pierdere:))Punem X cu coef aprox 3 vreo 5 u.e. sau Bavaria x2 cu 1,3-1.4 vreo 20. In orishe caz , daci esti undi pune, punem shiBavaria zabiot, ci ari shini:)))Sar pute di insherkat un mic expres:Loco - Inter 2Anderleht - Celtic X2AEK - PSV 1x (se poati shi egalitate curat )Un sistem 2 din 4 :Depor - Monaco xAEK - PSV xOlimpique - Porto x2Dinamo - Arsenal 2Shi inca un expres:Shtutgart - Panatinakos 1Galata - Olimpiacos 1Sparta - Beshiktash x2 (nio plashet cum jioaci turshii) Daci nu iesi nica din tat futioju ista, ini tai vinili nah...Hai succes la tatz shi fashetziva mizele la BOOKMAKER SERVICE - ZA BAST BOOKMAKER DIN RM .
0