889

Cartonescu.ro - magazinul tau de incredere pentru ambalaje si cutii de carton

Cartonescu este un magazin online dedicat ambalejelor și produselor destinate pregătirii și împachetarii coletelor.


Cartonescu a fost lansat cu o echipă mică și mult curaj, într-un moment de creștere accelerată a nevoii de ambalaje. Ne-am ales un nume haios, care vrem să inspire familiaritate și prezență constantă, deoarece ne dorim să devenim acel furnizor care este mereu aproape de clientul său. Asocierea numelui indică miezul afacerii noastre – clasicul carton, simbol al ambalajului in orice forma. 

Cand spui Cutii de carton, exprimi forma tradițională de ambalare de pretutindeni. Deși numele nostru se vrea a fi unul comun, noi ne propunem să ieșim din anonimat. Și cum am putea să facem acest lucru într-o lume a transformării și evoluției, decât apelând la un lucru care va rămâne neatins: grija față de oameni. În calitate de furnizor de produse de ambalare, ne-am stabilit ca misiune să ne conectăm cu oamenii, clienții noștri și să le venim în întâmpinarea nevoilor.

Categoriile de produse disponibile online: Banda adeziva, Cutii de carton, Etichete, Folii, Papetarie, Plicuri, 

Produse personalizate, Pungi, Umplere si fixare

Transport gratuit curier: la comenzi de peste 400 leiTaxa transport: 25 lei prin curier Livrare: 1-3 zile lucratoare 

Modalitati de plata: Card online / Plata la livrare

Cartonescu.ro pe lista magazinelor de incredere!

0