679

depresie

Va rog ajutati-ma sa ies din depresie !!! In anul 2017 la virsta de 26 ani mam inceput a intilni prima oara pina atunci nu ma intilnisem fiindca demulte ori auzeam ca demulte ori persoana iubita iti poate provoca durere si imi era frica. Peste citeva saptamini m-am dus cu el la gazda in ciuda faptului ca toti imi spuneau sa nu ma leg cu el .Peste 2 luni am ramas insarcinata , peste alte citeva luni mam cununat cu el , la 6 luni am pierdut copilul dupa care am intrat in depresie si a trebuit sa ma internez in spital specializat cu toate ca tratamentul nu ma ajutat dar ma ajutat faptul ca era alaturi .Dupa 2 luni si ceva am ramas iar insarcinata  si iarasi am pierdut sarcina la 4 luni si ceva ,dupa ce am  fost externata din spital am crezut ca voi veni acasa si el ma va sustine dar aflu ca el a inceput sa tie legatura cu fosta lui apoi am aflat ca mama lui la sfatuit sa ma lepede ca eu ii pierd copii ,ca nu vrea copii de la orfelinat in preajma casei ei si inca si ma facut de tot felul .Inainte de a ramine a doua oara insarcinata am facut investigatii si mam consultat cu medicul si a dat acordul la a doua sarcina. Iar acum ceva timp in urma din cauza unei certe din cauza varului lui ma parasit .Nu miam revenit bine dupa  depresia de la pierderea primei sarcini , pierderea sarcinii a doua si acum si despartirea aceasta , nu mai stiu ce sa fac , mai bine muream cu copii mei atunci, nu mai stiu cum sa traiesc .Sunt fata la locul meu ,niciodata nu am umblat brambura cum umbla altele . Nu pot intelege pentru ce mi sau intimplat toate acestea.Va rog ajutati-ma cu un sfat 

0