11945

Decizie radicală luată de o interpretă din România: ”Nu mai cânt în chiloți, de sărbători”

chiloti, declaratie
O artistă din România a luat o decizie radicală. Renunță la vestimentația sumară pentru show-urile și petrecerile de Revelion și Crăciun. Sylvia, care aproape în fiecare an iese pe scenă mai mult dezbrăcată decât îmbrăcată, chiar și când termometrul arată mult sub 0 grade Celsius, susține că s-a săturat să se îmbolnăvească mereu după astfel de concerte.

”Gata cu joaca, că ne-am maturizat și ne-a venit mintea la cap! Am facut prostia asta de a purta hainele de scenă la concertele susținute la temperaturi extreme, la -18 grade Celsius sau chiar -20 de grade Celsius. Ajunsesem din om, neom. Păi, când eram mai tinerică mă duceam îmbrăcată cu salopeta de lycra în Noaptea de Anul Nou. Ziceam să se simtă lumea bine, să fim wow! și să facem show. Dârdâiam și a doua zi după cântare, eram vineți de frig.
chiloti, sylvia
Dar, gata, nu mai cântăm în chiloți! Am decis pentru mine și dansatoarele mele că, începand din acest an, să urcam pe scenă înfofolite, în canadiene și cu fesurile pe cap”, a declarat Sylvia, potrivit wowbiz.ro.
sylvia, declaratie
De altfel, artista nu era singura din showbizz-ul românesc care ieșea pe scenă, chiar și pe frig, în haine de show care aproape că nu acoperă mare lucru.

Sylvia este cunoscută pentru hit-ul ”Feel in love”, dar și alte melodii.

kankan.md

0