8305

Știi cât de amuzant și plin de umor este, de la Comedy Club! Iată cum arată iubita lui Timur Batrudinov

Il stii pe Timur “Kashtan” Batrudinov de la Comedy Club, unde face scenete hazlii impreuna cu Garik Harlamov. Putini insa stiu cum arata iubita lui.


Timur Batrudinov a participat, in calitate de protagonist, la emisiunea “Holosteak”, versiunea rusa a show-ului “Burlacul”, in care un barbat is cauta jumatatea si alege, dintr-un numar mai mare de fete, cea care ii place cel mai mult.

 comedy club, timur batrudinov

timur batrudinov, iubita

 

Cea care a castigat proiectul si, implicit, inima comediantului este Daria Kananuha, din Kazani.

comedy club, timur batrudinov

 

iubita, comedy club

comedy club, iubita

 

La doar cateva zile dupa ce s-a terminat emisiunea, Daria a hotarat ca se va muta impreuna cu Timur, in apartamentul lui din Moscova. Ea spera ca isi va gasi de lucru cat mai rapid. 


comedy club, timur batrudinov

iubita, comedy club

comedy club, iubita

 

Cu toate astea, Daria nu intentioneaza sa isi construiasca o cariera, ci mai degraba vrea copii. “Vreau sa fiu o mama tanara. Am discutat cu Timur la acest subiect, insa el este unul foarte personal, si nu as vrea sa povestesc prea multe.”

comedy club, timur batrudinov

comedy club, timur batrudinov

 

timur batrudinov, iubita

 

In privinta zvonurilor care au aparut despre acest cuplu, fata spune ca se straduie sa nu reactioneze la comentariile negative de pe retelele de socializare: “Eu doar nu sunt o moneda de aur, ca sa plac tuturor.” Pentru ea, cel mai important este inima si iubirea lui Timur Batrudinov.


comedy club, iubita

 

comedy club, timur batrudinov

 

timur batrudinov, iubita

 

timur batrudinov, comedy club

 

iubita, timur batrudinov

 

iubita, timur batrudinov

 

iubita, comedy club

 

iubita, timur batrudinov

timur batrudinov, comedy club

 

iubita, timur batrudinov

 

comedy club, iubita

 

iubita, comedy club

 

timur batrudinov, iubita

sursa

5