11848

E aproape la fel de înaltă ca tatăl său! Cât de mare s-a făcut Cleopatra Stratan

Fiica interpretului Pavel Stratan, Cleopatra, a cucerit inimile multor persoane cu hit-ul sau "Ghita", dar si alte cantece.

cleopatra stratan, cat de mare a crescut


Desi multi o tin minte inca de cand era mica, Cleopatra s-a transformat intr-o adevarata domnisoara. Mai mult decat atat, aceasta il ajunge din urma pe tatal sau, fiind aproape la fel de inalta ca acesta.

 

cat de mare a crescut, cleopatra stratan

 

Insusi Pavel Stratan este uimit de cat de mare a crescut fiica sa, asa ca a publicat aceasta poza cu descrierea"Ce mare s-a facut Cleo, nici mie sa cred nu-mi vine!"


cat de mare a crescut, cleopatra stratan

Internautii s-au arata si ei uimiti de domnisoara frumoasa in care s-a transformat micuta Cleopatra: "Parca ieri canta Ghita si azi nu-mi vine sa cred.... ce domnisoara frumoasa s-a facut." a scris cineva.


cat de mare a crescut, cleopatra stratan

 

Recent Cleopatra a defilat pe podium alaturi de fetita lui Irinel Columbeanu si Monica Gabor, Irina. Fetitele au prezentat cateva trolere personalizate cu numele lor.


cat de mare a crescut, cleopatra stratan

 

Cleopatra a implinit 12 ani in luna octombrie a anului trecut si a primit un tort mare de ziua ei.


cleopatra stratan, cat de mare a crescut

 sursa

11